Sinemayı Evinize Taşıyan En Yeni Adres..
Sinemayı Evinize Taşıyan En Yeni Adres..

FİLM İZLE | DİZİ İZLE| ONLİNE SİNEMA VE DİZİ İZLE

AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
İstatistikler
Sitemizde Bulunan Toplam Film: 907 Yerli Dizi : 114 Yabancı Dizi: 59 Topam Belgesel: 22 Toplam Fragman: 6 Yorum Sayısı: 55
Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: emrahylz1987

Kullanıcılarımız toplam 1183 mesaj attılar bunda 1128 konu
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi digg  Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Sosyal bookmarking sitesinde Sinemayı Evinize Taşıyan En Yeni Adres.. adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Sinemayı Evinize Taşıyan En Yeni Adres.. adresi saklayın ve paylaşın
Facebook’ta Paylaş

Paylaş

Merhaba Dünya - Blast From The Past [1999]

YazarMesaj
--MaKiNiSt--
Admin
Admin
--MaKiNiSt--

Erkek Mesaj Sayısı : 1130

Merhaba Dünya - Blast From The Past [1999] Empty
MesajKonu: Merhaba Dünya - Blast From The Past [1999]   Merhaba Dünya - Blast From The Past [1999] EmptyCuma Haz. 18, 2010 6:03 pm

Merhaba Dünya - Blast From The Past [1999] Blast

Yönetmen : Hugh Wilson
Senaryo : Bill Kelly, Hugh Wilson
Oyuncular : Brendan Fraser, Alicia Silverstone, Christopher Walken, Sissy Spacek, Dave Foley
Filmin Türü : Komedi, Romantik
Orijinal Adı : Blast From The Past
Yapımcı Firma : Forge
Yapım Yılı : 1999
Yapım Ülkesi : USA
Orijinal Dili : İngilizce
Filmin Süresi : 106 dakika
Resmi Sitesi : http://www.blastmovie.com/

FİLMİN ÖZETİ==> Adam (Brendan Fraser), Calvin Webber(Christopher Walken) ve Helen’in (Sissy Spacek) biricik oğullarıdır. 1962′de Webber bir bilimadamıdır ve bir gün bulduğu bir kimyasal madde yüzünden bulundukları yerde 35 yıl kalmak zorunda kalırlar.

Oğulları Adam’a dış dünyayı artık annesi ve babası anlatmaktadır. Babası bilimden, futboldan annesi kızlardan danstan bahseder.

Eve ise Los Angeles’ın karmaşasından büyümüş. Erkeklerin yakınlaşmalarını kuşkuyla karşılayan güzel bir bayandır.

90′lı yıllara gelindiğinde artık Adam’ın yeraltındaki zorunlu hayatı bitmiştir. Ailesi onu Los Angeles’a gönderir.

Los Angeles’a gittiğinde Eve ile karşılaşır. Eve önce temkinli davranır. Daha sonra dış dünyayı hiç tanımayan bu adama yardım etmeye karar verir. Bu yardım sonunda bir şeyler getirir. ne desek buna aşk mı?

Merhaba Dünya - Blast From The Past [1999] Rap-Dinleyicisi
http://sinemadayiz.yetkinforum.com

Merhaba Dünya - Blast From The Past [1999]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba [GRAFİK SORUN]
» Merhaba Profil Kodu Sorusu
» merhaba yardım edebilirmisiniz...
» Merhaba Fener Bahçe
» Merhaba.. siteme portal eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum...